Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

TEK İŞİMİZ GÜVENLİĞİNİZ

2008 yılından beri faaliyet gösteren ERES Güvenlik Hizmetleri; bugün 400’ü aşkın alarm merkezi abonesi ve 1000’i aşkın güvenlik kamerası projeleriyle Trakya’nın en büyük ve lider elektronik güvenlik sistemleri firmasıdır.

ERES ALARM İZLEME MERKEZİ; ev ve işyeri güvenliğinden, kamu kurumları ve sanayi tesislerinin güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet ve çözümler sunar. Trakyanın teknolojik olarak en gelişmiş alarm izleme merkezine sahip olan eres alarm izleme merkezi özel eğitimli kadrosuyla elektronik alarm sistemlerini telefon hatları veya internet üzerinden 7×24 izlemektedir. Eres alarm izleme merkezi teknolojik altyapısı, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran kusursuz satış sonrası destek anlayışı, güvenlik sektöründek deneyimi 3 araç ile elektronik güvenlik sistemlerinde 7×24 servis garantisi veren teknik ekibiyle ve 7×24 izleme yapan güvenlik sertifikalı izleme operatörleriyle abonelerine güven içinde yaşamanın rahatlığını sunmaya devam ediyor.

ERES ALARM İZLEME MERKEZİ

ERES ALARM İZLEME MERKEZİ, elektronik güvenlik sistemlerini, telefon hatları veya internet üzerinden 7 gün 24 saat süreyle sinyaller aracılığıyla izleyen ve sistemlerden gelen uyarı sinyaline göre sistem sahibini ve ilgili güvenlik birimini (polis, jandarma, itfaiye, ambulans) harekete geçiren bir merkezdir. 2012 yılından beri Tekirdağ’da ve Trakya’da İçişleri Bakanlığı onaylı tüm yeterliliklere sahip tek firma olup deneyimli ve özel eğitimli çalışanları 365 gün 24 saat kesintisiz hizmet verebilme kapasitesi ve teknolojik altyapısıyla eviniz ve işyeriniz için hiç uyumayan bir bekçi görevini görür.

İçişleri Bakanlığı 5188 no.lu özel güvenlik hizmetlerine dair kanununun 5inci maddesinin 7nci fıkrasının “Alarm izleme merkezi kurma ve işletme için valilikten yeterlilik belgesi alınması zorunludur.” hükmü ile emniyet güçleri bu yeterlilik belgesine sahip olan ERES ALARM İZLEME MERKEZİ ‘nin operatörlerince bildirilen hırsızlık, sabotaj gibi istenmeyen olaylara karşı 3 – 4 dakika gibi bir sürede olay mahalline intikal etme zorunluluğu vardır. Gecikmelerden ilgili birim amirlikleri sorumlu olacaktır.

 

TAM KAPSAMLI GÜVENLİK

HIRSIZLIK

HIRSIZLIK Mekanınıza izinsiz bir giriş olduğunda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadır. Sirenler ile aynı anda ERES ALARM İZLEME MERKEZİ ’ne gelen sinyaller sonrasında polisi ve sizi arayan güvenlik kimlikli operatörlerimiz olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.

YANGIN

Şifre panelinizin üzerinde bulunan yangın butonu, sisteminizde bir ısı – duman dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp ERES ALARM İZLEME MERKEZİ ’neyangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece yangınla karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı – duman detektörü ile oluşabilecek bir yangın durumunu ERES ALARM İZLEME MERKEZİ ‘nin proaktif olarak farketmesini, sizi ve itfaiyeyi bilgilendirilmesini sağlayabilirsiniz.

GAZ KAÇAĞI

Güvenlik sistmeinizee ekleyeceğimiz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit doğalgaz ve lpg kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda eres alarm merkezindeki operatörünüz sizi polisi ve gaz şirketini arayarak mekanınıza hızla müdahale edilmesini sağlar.

ACİL SAĞLIK

Acil bir sağlık durumuyla karşılaştığınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan acil sağlık butonuna basarak eres alarm izleme merkezine sinyal gönderebilirsiniz. Eres alarm izleme merkezindeki operatör sizi ve ambulansı arayarak olay yerine hızla müdahale edilmesini sağlar.

PANİK

Mekanınızda olduğunuz bir anda ya da elemanlarınızın olduğu bir zamanda yaşayacağınız bir panik durumunda alarm sisteminiz kurulu olmasa bile şifre paneli üzerinden panik butonuna basarak durumu eres alarm izleme merkezine bildirebilir operatörünüz hemen polisi ve sizi arayarak en kısa sürede yardımınıza gelinesini sağlar.

Tam kapsamlı güvenlik için;

  • Alarm sistemi donanımı
  • ERES Alarm İzleme Merkezi
  • İnternet üzerinden anlık raporlama
  • Sınırsız teknik destek
  • Sınırsız ürün garantisi

hizmetlerine ERES ile kavuşun…