Neden ERES?

Anasayfa » Neden ERES?

2008 yılından beri insanları, sevdiklerini ve değer verdiklerini korumak için çalışıyoruz. 365 gün 24 saat hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, tüm panik durumları ve acil sağlık ihtiyaçlarında abonelerimizin gözü ve kulağıyız. Trakya’nın her yerine 7gün 24 saat teknik destek hizmetini sağlıyoruz. İçişleri Bakanlığı 5188 no.lu kanun gereğince sadece Tekirdağ’da değil tüm Trakya’da yeterliliğe sahip tek alarm izleme firmasıyız. Tüm uluslararası istatistikler gösteriyor ki güvenlik sistemi olan bir evin ya da işyerinin olmayan bir ev ya da işyerine göre soyulma riski çok düşük. Hiçbir hırsız dışarıda ERES sirenini görerek mekanınıza girmek istemez. Çünkü bilir ki böyle bir şey yaptığında yakalanma riski çok yüksektir. Alarm İzlemeMerkezimiz sayesinde abonemizi saniyeler içerisinde emniyete intikal ettiririz. Emniyet de en yakın birimlerini 3 – 4 dakika gibi bir sürede siz değerli abonelerimize yönlendirir.

MESAİ TAKİBİ HİZMETİ

Sabah açılışta, akşam kapanışta sistem kim tarafından devreden çıkarılır veya devreye alınırsa saat dakika ve saniye olarak yetkili kişinin cep telefonuna SMS olarak bildirilir.

Örnek SMS:

(ERES ALARM İZLEME MERKEZİ) SÜLEYMANPAŞA VERGİ DAİRESİ 14.08.2015 – 14:12:50 OLCAY GÜNAY Sistemi devreden çıkardı.

Mesai saatleri belirtilen abonelerimizde yetkililer, mesai saatleri dışında olan açılış veya kapanışlarda aranarak bilgisi olup olmadığı teyidi alınır. Bu hizmet erken açılış durumunda olası girişimlere sebebiyet vermemek açısından (şifrelerin veya kumandaların art niyetli ellere geçmesi durumları gibi) güvenlik açığını kapatmasının yanı sıra kapanış gecikmelerinde de olası unutulmalara çözüm olarak güvenlik risklerinizi en aza indirgemiş olur.

ARIZA TAKİBİ HİZMETİ

Güvenlik sistemi donanımınızdan gelen sinyaller arasında; elektrik kesintileri, iletişim hatları problemleri, akü veya pillerin zayıflamaları veya arızaları gibi teknik servis ihtiyacı da doğurabilecek durumlarda operatörlerimiz sizleri ve talebiniz doğrultusunda teknik servis birimimizi de bilgilendirerek sisteminizin çalışır durumda olmasını ve güvenlik açığınız kalmamasını da sağlamış oluruz.